Obsah

Nepotřebujete celý set, ale jen komfortní pyžamové kalhoty a šortky? S naším článkem si spolehlivě vyberete ten nejlepší kousek pro vás!

Pyžamové kalhotky a šortky můžete kombinovat s jakýmkoliv horním dílem

Máte ve skříní několik nevyužívaných triček, ale kalhoty či šortky hledáte marně? Vyberte si  spodní díl a sestavte si vlastní noční prádlo, které vám skvěle padne. Na internetu najdete výběr nejoblíbenějších střihů dámských pyžamových kalhot. 

6 tipů pro co nejlepší výběr pyžamových kalhot

  1. Materiál a pohodlí: Zvolte materiál, který je měkký na dotek a pohodlný na nošení. Oblíbené volby zahrnují bavlnu, mikrovlákno nebo bambusová vlákna. Vyhněte se hrubým materiálům, které by mohly dráždit vaši pokožku.
  2. Velikost a střih: Zajistěte, aby pyžamové kalhoty byly ve správné velikosti a měly vhodný střih. Příliš těsné kalhoty mohou omezovat pohyb a nepříjemně se vám kroutit při spaní, zatímco příliš volné kalhoty mohou být nepohodlné.
  3. Pás a elastický lem: Pás by měl být pohodlně elastický a přizpůsobit se vašemu pasu bez tlačení nebo zařezávání. Elastický lem u nohavic zamezí tomu, aby se kalhoty posouvaly nahoru během spánku.
  4. Délka nohavic: Mějte na paměti, že délka nohavic může ovlivnit vaše pohodlí. Někdo může upřednostňovat kratší nohavice, zatímco jiní raději volí delší, které pokrývají větší část nohy.
  5. Vzory a design: Výběr pyžamových kalhot s oblíbeným vzorem nebo designem může přidat do vašeho spaní zábavu. Můžete si vybrat mezi jednobarevnými, pruhovanými, květinovými vzory nebo jinými motivy, které vás osloví.
  6. Teplotní regulace: Pokud máte sklon k pocení nebo vám je v noci horko, zvolte pyžamové kalhoty, které jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, které umožní odvodu tepla a potu.

Náš tip: Ve svátečním i do postele! Objednejte si vánoční pyžamové kalhoty

Tradice vánočních pyžam k nám přišla z USA. Tento roztomilý zvyk si ale oblíbila i řada českých rodin. Pokud si chcete dopřát pořádnou dávku vánoční atmosféry, objednejte si teplé flanelové pyžamové kalhoty s vánočním potiskem. Pořiďte stejný vzor všem členům rodiny a máte o vánoční náladu postaráno.

Z jakých typů dámských pyžamových kalhot můžete vybírat?

Jak vybrat optimální velikost dlouhých dámských pyžamových kalhot?

Při nákupu pyžama a nočního prádla obecně byste v prvé řadě měli dbát na pohodlí. Dospělý člověk spí v průměru 6 až 8 hodin. To je poměrně dlouhá doba na to, abyste ji strávili v těsném nebo neprodyšném oděvu.

Kalhoty by vám měly padnout jako ulité. Nesmí vás tlačit guma v pase ani u nohavic. Pokud tedy neznáte vaší přesnou velikost, doporučujeme, abyste se dobře přeměřili krejčovským metrem.

Zaměřte se na tyto partie:

V katalozích najdete tabulku velikostí, se kterou můžete porovnat výsledky měření. Pyžamové kalhoty vedeme ve velikostech S až XXL (dle produktu).

Pečlivě zvolená velikost vám zajistí pohodlí po celou dobu spánku. Navíc vám nehrozí, že byste museli objednané zboží měnit.