Top
O mne – Kvalitni tvorba webovych stranek
fade
2
page-template-default,page,page-id-2,eltd-core-1.0,flow-ver-1.3,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

O mne

Jmenuji se Jakub Novák a je mi 28 let. Jasně, tahle věta zní jak ta nejprimitivnější fráze na hodině angličtiny. Ale pokud se nad ní zamyslíme, říká o člověku opravdu mnoho. Vlastně všechno, co o něm formálně chceme vědět. Jenomže každý z nás se skládá z mnoha vrstev a já právě odkryl jen tu nejformálnější. Co dál bych o sobě mohl napsat?

Baví mě sport a cestování. Po práci si vždycky jdu zaběhat, zajezdit na kole nebo se prostě jen projít po okolí. Úžasně to čistí hlavu od všeho toho stresu. Stejné je to s cestováním. Člověk pozná nové kouty naší planety a odpočine si. Teď to musí znít tak, že nesnáším svojí práci, ale opak je pravdou. Vystudoval jsem žurnalistiku na Univerzitě Karlově. Nyní se živím jako copywriter a SEO specialista. Vlastně pracuji pro jednu firmu, kde jsem taková Popelka. Vždycky udělám, co je třeba. Napíšu nějaký článek, udělám analýzu, pomohu někomu s jeho reklamní kampaní. Práce mě opravdu baví, rozhodl jsem se tedy, že se pokusím pomoci všem tápajícím začátečníkům a na toto téma si založit blog. Budu se věnovat hlavně SEO optimalizaci, protože ta mnoha lidem dělá velký problém a zároveň je opravdu důležitá, pokud chcete rozjet úspěšný projekt.

Na mém blogu tedy najdete články z oblasti optimalizace webových stránek. Budu ji ukazovat z různých pohledů, poradím vám, jak na ni. Pokusím se, abyste po přečtení článku nemuseli hledat žádné doplňkové informace a mohli rovnou začít s prací. Zároveň vím, jak těžké je někdy obecnou poučku aplikovat na konkrétní situaci. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, ozvěte se a určitě se nějak dohodneme. Stejně tak nechci tvrdit, že mám bezpodmínečně vždy pravdu. Najdete-li v článku tvrzení, které považujete za chybné, napište mi to. Rád se přiučím a prodiskutuji celý problém s vámi. Třeba z toho vznikne i nějaká spolupráce.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.